Binokulární dalekohled Levenhuk Karma PLUS 8x32
Kód: LK67707Související produkty
Binokulární dalekohled Levenhuk Travel 12x50 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk New Karma PLUS 8x32Levenhuk New Karma PLUS 8x32 Fernglas Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk New Sherman PRO 12x42 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Gator 10x25 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk New Sherman BASE 8x40 Code2:
Binokulární dalekohled Bresser Corvette 10x50 Code2:
Binokulární dalekohled Bresser Spezial Zoomar 7–35x50 Code2:
Binokulární dalekohled se zaměřovačem Levenhuk Army 8x40 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk New Atom 20x50 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk New Karma PLUS 10x32 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Bruno PLUS 30x80 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Guard 1500 s dálkoměrem Code2:
Binokulární dalekohledy Levenhuk LabZZ B2 Blue Wave\Modrá vlna Code2:
Binokulární dalekohled s dálkoměrem Levenhuk Guard PRO 3000 Code2:
Detailní popis produktu
Jestli se nebojíte drsných klimatických podmínek – a pokud prudký déšť a silná vánice nejsou dostatečnými argumenty, proč zůstat doma, pak je Levenhuk Karma PLUS 8x32 určen právě pro vás! Jeho kompaktní rozměry vám umožňují vzít si tento triedr sebou na túru nebo výlet. Široké zorné pole z něj činí ideálního pomocníka při panoramatickém pozorování v terénu a vynikající optika vytváří ostrý a čistý obraz. Spolehlivý plášť chrání přístroj před drsnými povětrnostními podmínkami. Můžete si být jisti – binokulární dalekohled Levenhuk Karma PLUS 8x32 úspěšně zvládne každé špatné počasí!
Díky konstrukci se střechovými hranoly má tento triedr velmi kompaktní rozměry. Je vybaven zdokonalenou optikou – okuláry sestavenými ze tří optických členů, které zprostředkují skvělou kvalitu obrazu. Optika je pokryta několika vrstvami antireflexní povrchové úpravy a vytváří čistý, ostrý obraz s živými barvami. Dusíková náplň garantuje, že se čočky nebudou zamlžovat ani za vysoké vlhkosti.
Triedr lze upravit tak, aby vyhovoval individuálním charakteristikám každého uživatele. Mezipupilární vzdálenost je nastavitelná a přístroj je vybaven kroužkem dioptrické korekce. Twist-up očnice vám umožňují nastavit vzdálenost okulárů od očí. Ergonomické tělo triedru je potaženo světle šedou pryží – pohodlně se drží a nevyklouzne vám omylem z mokrých rukou.
Obsah soupravy:
- Binokulární dalekohled Levenhuk Karma PLUS 8x32
- Krytky okuláru a objektivu
- Pouzdro
- Závěsný řemen
- Čistící utěrka
- Návod k použití a záruční list
Snímky binokulárního dalekohledu Levenhuk Karma PLUS 8x32 pořízené Jasonem Whiteheadem:
| Značka | Levenhuk, Inc., USA |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555000657 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 16x18x7 cm |
| Přepravní hmotnost | 0.9 kg |
| Typ hranolu | střechový |
| Zvětšení, x | 8 |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 32 |
| Okuláry | 3 prvky ve 3 skupinách |
| Materiál optiky | BaK-4 |
| Povrchová úprava čoček | několikanásobná antireflexní vrstva, stříbrný bez fázové korekce |
| Výstupní pupila, mm | 4 |
| Oční reliéf, mm | 17.8 |
| Faktor stmívání | 16 |
| Relativní jas | 16 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 7.5 |
| Zorné pole, ° | 6.8 |
| Zorné pole, m/1000 m | 119 |
| Nejkratší vzdálenost zaostření, m | 4 |
| Dioptrická korekce okuláru, dioptrií | ±4 |
| Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm | 56 — 74 |
| Zaostřování | středové |
| Očnice | pryžové, zkroucení |
| Tělo | pogumovaný povrch |
| Výplň těla | dusík |
| Voděvzdornost | yes |
| Odolnost proti vlhkosti | yes |
| Hermetické konstrukce | yes |
| Rozsah provozní teploty, °C | -15 — 60 |
| Kompatibilní se stativem | standardní závit 1/4", vyžaduje adaptér (není součástí sady) |
| Velikost | kompaktní |
| Možnosti použití | cestovní |
| Pouzdro v sadě | yes |
| Montáž na stativ | yes |
| Pouzdro/kufřík/taška v sadě | pouzdro |
| Pro použití s brýlemi | yes |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Binokulární dalekohledy, Dalekohledy vhodné pro turistiku |
|---|---|
| EAN: | 5905555000657 |
| Vhodný pro turistiku: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Binokulární dalekohled Levenhuk New Sherman PRO 12x50 Code2:
Binokulární dalekohled pro děti Bresser Junior 6x21 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Gator 8x21 Code2:
Binokulární dalekohled Bresser Corvette 10x42 WP Code2:
Binokulární dalekohled se zaměřovačem Levenhuk Camo 10x42 Rind Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman PRO 8x32 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman PLUS 8x42 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk New Karma PLUS 8x42 Code2:
Binokulární dalekohled Bresser Corvette 7x50 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk New Atom 7x35 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk New Sherman PRO 10x50 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 10x42 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk New Karma PRO ED 12x50 Code2:
Binokulární dalekohled Bresser Pirsch 8x42 Code2:
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
