Digitální mikroskop Levenhuk Discovery Artisan 16
Kód: LK78159Související produkty
Mikroskop Levenhuk LabZZ M2 Code2:
Digitální trinokulární mikroskop Levenhuk D400T Code2:
Binokulární mikroskop Levenhuk MED 45B Code2:
Binokulární mikroskop Levenhuk MED 25B Code2:
Monokulární mikroskop Levenhuk MED 10M Code2:
Digitální mikroskop Levenhuk DTX 800 LCD Code2:
Digitální mikroskop Levenhuk Discovery Artisan 512 Code2:
Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS Moonstone Code2:
Biologický trinokulární mikroskop Levenhuk 870T Code2:
Digitální monokulární mikroskop Levenhuk D320L BASE 3M Code2:
Digitální mikroskop Levenhuk DTX 700 Mobi Code2:
Binokulární mikroskop Levenhuk MED 30B Code2:
Detailní popis produktu

Televizní kanál Discovery Channel informuje, baví a inspiruje své diváky na celé zeměkouli o světě kolem nás v celé své kráse, úžasu a rozmanitosti. Společnost Discovery nabízí milionům lidí příležitost objevovat a uspokojovat svou zvědavost a nabízí působivou kombinaci příběhů napříč jednotlivými žánry, včetně světa vědy a techniky, badatelských průzkumů, dobrodružných výprav, pohledů do historie a detailních pohledů do zákulisí na lidi, místa a organizace, které utvářejí a sdílejí svět, ve kterém žijeme.
S hrdostí vám představujeme řadu optických výrobků Discovery, kterou vyrábí společnost Levenhuk a podporuje společnost Discovery.
Digitální mikroskop Levenhuk Discovery Artisan 16 je ideální pro zkoumání mincí, práci s kovy, opravu elektroniky, hodnocení kvality ostření nožů, jakož i restaurování uměleckých děl a k provádění vysoce specializovaného výzkumu v aplikovaných vědách. Mikroskop lze používat se stojanem i bez stojanu. Pro pozorování obrazu studovaného objektu je nutné mikroskop připojit k PC. Objekt můžete pozorovat na obrazovce počítače PC a rovněž pořizovat fotografie, nahrávat video a provádět lineární a úhlová měření.
Mikroskop je vybaven 2 Mpx digitálním fotoaparátem (namísto čočky objektivu), který vám umožní zachytit obraz s rozlišením 1600x1200 pixelů. Zvětšení lze měnit od 20x do 230x; manuální ostření je k dispozici od 0 mm do 150 mm. Za špatných světelných podmínek můžete zapnout podsvícení, které se skládá z 8 jasných LED diod s nastavitelným osvětlením.
Mikroskop je kompatibilní s operačními systémy Windows a Mac OS. K připojení k PC a k nabíjení mikroskopu se používá kabel USB. Tělo mikroskopu je pogumováno pro pohodlné uchopení. Digitální mikroskop Levenhuk Discovery Artisan 16 je velmi uživatelsky přívětivý. Je malý. Proto na vašem stole nepotřebuje mnoho místa.
Vlastnosti:
- Zvětšení: 20–230x; ohnisková vzdálenost: 0–150 mm
- 8 LED diod s bílým světlem a nastavitelným jasem
- 2 Mpx digitální fotoaparát poskytuje obraz s rozlišením 1600x1200 pixelů
- Funkce fotografování, nahrávání videa a měření objektů
- Kompatibilní s operačními systémy Windows a Mac OS
- Lze používat bez stojanu
- Napájení pomocí kabelu USB
Obsah sady:
- Digitální mikroskop Levenhuk Discovery Artisan 16 s kabelem USB
- Stojan
- Ochranná plastová krytka čočky objektivu
- CD se softwarem
- Uživatelská příručka a záruční list
Doporučení týkající se používání softwaru:
Aby program fungoval správně, spusťte nainstalovanou aplikaci až tehdy, když je váš mikroskop připojen k PC a připraven k pozorování.
Digitální mikroskop Levenhuk Discovery Artisan 16 není kompatibilní s externími digitálními fotoaparáty.
| Značka | Discovery |
| Záruka | 10 let |
| EAN | 5905555012001 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 21x14x6 cm |
| Přepravní hmotnost | 0.385 kg |
| Typ | digitální |
| Typ hlavy mikroskopu | digitální obrazovka / PC monitor |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Zvětšení, x | 20 — 230 |
| Rozsah zvětšení | od 200x do 800x |
| Zaostření | manuální, 0–150 mm |
| Tělo | plast |
| S osvětlením | LED |
| Regulace jasu | yes |
| Napájení | 5 V přes USB kabel 2.0 |
| Typ uživatele | pro děti, začátečníci |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | velmi jednoduchý |
| Fotografie | 1600x1200, 1280x720, 640x480 |
| Možnosti použití | děti (3-7 let), pro aplikovaný výzkum |
| Umístění světelného zdroje | horní |
| Metody pozorování | světlé pole |
| Megapixely | 2 |
| Videozáznam | ano |
| Obrazový formát | *.jpg |
| Formát videozáznamů | *.avi |
| Software, ovladače | software na zachycování a zpracování fotografií a videosnímků s funkcí měření |
| Výstup | USB 2.0 |
| Systémové požadavky | OS Windows 7/8/10, Mac 10.6 ~ 10.15; 1,8 GHz Intel P4 a vyšší, 512 MB RAM, 64 MB video-karta, USB 2.0, CD-ROM |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikroskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555012001 |
Sada preparátů a sklíček Levenhuk N80 NG "Uvidět vše" Code2:
Objektiv Bresser DIN 20x Code2:
Plan-achromatický objektiv Bresser DIN-PL 100x Code2:
Klip na drahokam MAGUS GK1 Code2:
Zařízení pro fázový kontrast Levenhuk MED pro mikroskop Levenhuk MED 30/35/40/45 (BF, DF) Code2:
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
