Higher hliníkový žebřík opěrný 1x9 71PRO 2,47 S-7109
Kód: HG-000105Detailní popis produktu
Hliníkový žebřík řady 1x9 HIGHER 71PRO s certifikátem + hákem zdarma
Technické parametry
- Celková délka: 247 cm
- Průřez bočního profilu: 60 x 20 mm
- Maximální nosnost: 150 kg
- Maximální pracovní rozsah: 380 cm
- Celková šířka: 35,5 cm
- Hmotnost: 4,1 kg
- Certifikát TÜV - certifikovaný žebřík
- Žebřík z prostorové hliníkové slitiny
- Určeno pro průmyslové použití
- Odolnost vůči povětrnostním podmínkám
- Použitá hliníková slitina 6063 - nejlepší materiál pro konstrukci žebříků charakterizovaných lehkostí a pevností
Návod na použití : Návod na použití
Návod na použití : Návod na použití
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrné žebříky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8594155831463 |
| Hmotnost: | 4,1 kg |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Materiál: | Hliník |
| Nosnost: | 150 kg |
| Počet příček: | 1x9 |
| Pracovní výška: | 380 cm |
| Typ: | Žebřík |
| Záruka: | 24 |
| Typ: | Žebřík |
| Záruka: | 24 |
| Nosnost: | 150 kg |
| Hmotnost: | 4,1 kg |
| Materiál: | Hliník |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Počet příček: | 1x9 |
| Pracovní výška: | 380 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
