Mikroskop Bresser Researcher Bino
Kód: LK62566Související produkty
Mikroskop Levenhuk DTX RC1 s dálkovým ovládáním Code2:
Binokulární mikroskop Levenhuk MED 40B Code2:
Mikroskop Bresser National Geographic 20x, monokulární Code2:
Mikroskop Levenhuk Discovery Nano Gravity Code2:
Stereomikroskop MAGUS Stereo 9T Code2:
Binokulární mikroskop Levenhuk MED 45B Code2:
Mikroskop Bresser Junior Biolux SEL 40–1600x Červený Code2:
Mikroskop se vzdělávací publikací Levenhuk Discovery Micro Marine Code2:
Digitální trinokulární mikroskop Levenhuk MED D10T Code2:
Trinokulární mikroskop Levenhuk 400T Code2:
Detailní popis produktu
Bresser Researcher Bino je binokulární biologický mikroskop, který je vhodný k využití v biologii, zdravotnictví i ke vzdělávacím účelům. Praktická binokulární hlavice s nastavitelnou mezipupilární vzdálenosti a dioptrickou korekcí má sklon 30 stupňů, což umožňuje nejpohodlnější pozorování.
Mikroskop je vybaven pracovním stolkem s posuvným měřítkem, který umožňuje upevnění dvou preparátů najednou, a šrouby hrubého a jemného nastavení zajišťují nejpřesnější možné umístění objektu pod objektivem. Revolverový nosič se čtyřmi objektivy umožňuje získat zvětšení od 40x do 1000x. Díky čočce o zvětšení 100x lze použít olejovou imerzní techniku. Výkonné LED osvětlení vám umožňuje pozorovat preparáty v procházejícím světle. Plynulé nastavení jasu umožňuje Abbeův kondenzor s irisovou clonou. Součástí sady je i modrý filtr.
Mikroskop je napájen ze sítě. Kufřík, který je součástí sady, mikroskop chrání během přepravy a při uložení. Mikroskop lze dovybavit širokým spektrem příslušenství, například kondenzorem pro tmavé pole, okulárovým fotoaparátem, dalšími čočkami, osvětlovacími tělesy a podobně.
Vlastnosti:
- Vhodný pro vzdělávací a profesionální účely
- Koaxiální šrouby jemného zaostření umístěné na obou stranách mikroskopu
- Možnost nastavení od 0 do 200 μm
- Praktický tvar a poloha rukojetí zajišťuje pohodlnější používání
- Nastavitelný jas a výstupní pupila
- Mechanismus dioptrické korekce
- Pracovní stolek s posuvnými měřítky a dvěma páry svorek
- Revolverový nosič se čtyřmi objektivy
Souprava obsahuje:
- Mikroskop Bresser Researcher Bino 40–1000x
- 1 pár okulárů
- 4 objektivy
- Modrý filtr
- Imerzní olej
- Síťový kabel
- Pouzdro
- Návod k použití
| Značka | Bresser GmbH, Německo |
| Záruka | 2 roky |
| EAN | 4007922150635 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 46x30x22 cm |
| Přepravní hmotnost | 4.686 kg |
| Typ | biologický, světlo / optické |
| Typ hlavy mikroskopu | binokulární |
| Úhel sklonu hlavy | 30° |
| Zvětšení, x | 40 — 1000 |
| Rozsah zvětšení | od 800x do 1280x |
| Průměr tubusu okuláru v mm | 23.2 |
| Okuláry | 10x |
| Objektivy | 4x/0,1; 10x/0,25; 40x/0,65; 100x/1,25 (ponoření) |
| Revolverový nosič | pro 4 objektivy |
| Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm | 53 — 75 |
| Dioptrická korekce okuláru, dioptrií | ±5 |
| Kondenzor | Abbe |
| Clona | irisová |
| Zaostření | hrubé a jemné |
| Tělo | kov |
| S osvětlením | LED |
| Regulace jasu | yes |
| Napájení | 220–240 V |
| Adaptér | Síťový adaptér |
| Optické schéma | achromatický |
| Možnosti použití | laboratorní/lékařská |
| Umístění světelného zdroje | spodní |
| Metody pozorování | světlé pole |
| Pouzdro/kufřík/taška v sadě | protiprachová ochrana |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikroskopy |
|---|---|
| EAN: | 4007922150635 |
Sada preparátů připravených k pozorování mikroskopem Bresser, 50 ks v krabičce Code2:
Sada mikropreparátů Levenhuk Discovery Prof DPS 25. „Biologie, ptáci, atd.“ Code2:
Posuvník tmavého pole MAGUS DFS1 Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
