183x315 mm ocelový rošt
Kód: EKO-005087Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rošty do kamen, vložek a grilů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4,05 kg |
| Dostupnost: | Není skladem |
| Materiál: | ocel |
| Průměr: | 271 mm |
| Rozměr: | 183x315 mm |
| Rozměr v palcích: | 7x12 |
| Síla materiálu: | 8 mm |
| Průměr: | 271 mm |
| Rozměr: | 183x315 mm |
| Hmotnost: | 4,05 kg |
| Materiál: | ocel |
| Dostupnost: | Není skladem |
| Síla materiálu: | 8 mm |
| Rozměr v palcích: | 7x12 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
