4GARDEN akumulátorový křovinořez 2x20V 34cm AK3422
Kód: KR-000074Související produkty
Detailní popis produktu
4GARDEN akumulátorový křovinořez 2x20V 34cm AK3422
Akumulátorový křovinořez 4garden AK3422 je zařízení ideální pro sekání trávníku podél okrajů trávníků nebo květinových záhonů, tedy všude tam, kde by sekání trávníku nebylo s běžnou sekačkou tak pohodlné.
- Tento model je vybaven 2x 20 V motorem.
Kapacita baterie může být 2,0 nebo 4,0 Ah, což vystačí na 40 nebo 80 minut maximálního používání.
- Baterie a nabíječka pro tento model nejsou součástí balení.
Pracovní záběr akumulátorového křovinořezu je 34 cm a pracovní šířka čepele je 25,5 cm.
- Součástí balení je také rozbrušovací kotouč a hlava, dále popruh na přenášení pro usnadnění práce.
Nastavitelná rukojeť akumulátorového křovinořezu vám umožní přizpůsobit zařízení vašim potřebám a pracovat v pohodlnějších podmínkách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křovinořezy AKU |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5903357104269 |
| Napětí: | 20 V |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Antivibrační systém: | Ne |
| Doporučená plocha trávníku: | 500 m2 |
| Kapacita akumulátoru: | 2 nebo 4 Ah |
| Otáčky: | 5800 ot/min |
| Počet baterií: | 0 |
| Struna: | 1,6 mm |
| Typ strunové hlavy: | Poloautomatická |
| Záběr nože: | 25,5 cm |
| Záběr struny: | 34 cm |
| Napětí: | 20 V |
| Otáčky: | 5800 ot/min |
| Struna: | 1,6 mm |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Záběr nože: | 25,5 cm |
| Záběr struny: | 34 cm |
| Počet baterií: | 0 |
| Typ strunové hlavy: | Poloautomatická |
| Antivibrační systém: | Ne |
| Kapacita akumulátoru: | 2 nebo 4 Ah |
| Doporučená plocha trávníku: | 500 m2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
