4GARDEN akumulátorový vyžínač 20V 24cm APK23
Kód: KR-000066Detailní popis produktu
4GARDEN akumulátorový vyžínač 20V APK23
Akumulátorový vyžínač 4garden APK23 je zařízení ideální pro sekání trávníku podél okrajů trávníků nebo květinových záhonů, tedy všude tam, kde by sekání trávníku nebylo s běžnou sekačkou tak pohodlné.
- Tento model je vybaven 20 V motorem.
Kapacita baterie může být 2,0 nebo 4,0 Ah.
- Baterie a nabíječka pro tento model jsou k dispozici samostatně.
Pracovní záběr akumulátorového vyžínače 4garden APK23 je 24 cm.
- Tento model má navíc přídavné řezné nože.
Také hmotnost zařízení, která je pouze 1,2 kg, znamená, že jeho použití na vaší domácí zahradě pro vás bude velmi pohodlné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyžínače AKU |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5903357108908 |
| Napětí: | 20 V |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Hlučnost: | 90 dBA |
| Kapacita akumulátoru: | 2 nebo 4 Ah |
| Počet baterií: | 0 |
| Řezný prvek: | Nože |
| Teleskopická trubka: | Ne |
| Záběr struny: | 24 cm |
| Napětí: | 20 V |
| Hlučnost: | 90 dBA |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Řezný prvek: | Nože |
| Záběr struny: | 24 cm |
| Počet baterií: | 0 |
| Teleskopická trubka: | Ne |
| Kapacita akumulátoru: | 2 nebo 4 Ah |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
