ADURO krbové nářadí NOIR
Kód: EKO-001474Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Dostupnost: | Dodáme za 7-8 týdnů |
| Balení obsahuje: | lopatka, smetáček, pohrabáč, kleště |
| Barevné provedení: | Černá |
| Celková váha: | 2,8 kg |
| Délka: | 70 cm |
| Rozměr: | 230 x 145 x 660 mm |
| Šířka: | 9 cm |
| Výška: | 11 cm |
| Délka: | 70 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Výška: | 11 cm |
| Rozměr: | 230 x 145 x 660 mm |
| Dostupnost: | Dodáme za 7-8 týdnů |
| Celková váha: | 2,8 kg |
| Balení obsahuje: | lopatka, smetáček, pohrabáč, kleště |
| Barevné provedení: | Černá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
