Binokulární dalekohled Bresser Pirsch 8x56
Kód: LK71127Související produkty
Binokulární dalekohled Bresser National Geographic 8x42 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Nitro 10x50 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Field 8x42 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 12x50 Code2:
Binokulární dalekohled se zaměřovačem Levenhuk Army 8x40 Code2:
Binokulární dalekohledy Levenhuk LabZZ B2 Green Apple\Zelené jablko Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 16x42 Code2:
Divadelní kukátko Levenhuk Broadway 325B Stříbrný Code2:
Binokulární dalekohled se zaměřovačem Levenhuk Army 10x50 Code2:
Divadelní kukátko Levenhuk Broadway 325B Červený Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Gator 16x32 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Nitro 10x42 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Nitro 16x50 Code2:
Binokulární dalekohled Bresser Spezial Zoomar 7–35x50 Code2:
Detailní popis produktu
Prvotřídní binokulární dalekohled Bresser Pirsch 8x56 je ideálním modelem na lov i k pozorování za soumraku.
Optika tohoto triedru je kompletně pokryta několikanásobnou antireflexní vrstvou a opatřena nejnovější fázovou povrchovou úpravou, díky čemuž je obraz mimořádně ostrý a silně kontrastní. Vysoce kvalitní optické sklo BaK–4 zajišťuje jasný a čistý obraz pozorovaných objektů. Twist-up očnice usnadňují používání triedru osobám s brýlemi, které si tak mohou vychutnat plné zorné pole. Očnice jsou nastavitelné ve dvou polohách a umožňují i pohled bez brýlí. Pryží pancéřované tělo zajišťuje pevný úchop. Dalekohled je vodotěsný a naplněný dusíkem, aby se zabránilo mlžení optiky. Binokulární dalekohledy Bresser Pirsch 8x56 se dodávají s širokým a velmi pohodlným popruhem na krk.
Základní charakteristiky
- Lovecký dalekohled s optikou kompletně opatřenou několikanásobnou antireflexní vrstvou
- Fázová povrchová úprava pro vysoce kontrastní obraz
- Vysoká schopnost zachycovat světlo umožňuje použití ve špatných světelných podmínkách
- Vodotěsné a dusíkem plněné tělo
- Spolehlivý pogumovaný plášť
Obsah soupravy:
- Binokulární dalekohled Bresser Pirsch 8x56
- Nylonové přepravní pouzdro s odkládacími oddíly, ramenním popruhem a poutkem na opasek
- Široký popruh s vycpávkami
- Ochranné kryty objektivů a okulárů, které lze sejmout samostatně
- Návod k použití
| Značka | Bresser GmbH, Německo |
| Záruka | 2 roky |
| EAN | 4007922040622 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 21x20x9 cm |
| Přepravní hmotnost | 1.45 kg |
| Typ hranolu | střechový |
| Zvětšení, x | 8 |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 56 |
| Materiál optiky | BaK-4 |
| Faktor stmívání | 23.66 |
| Zorné pole, m/1000 m | 114 |
| Dioptrická korekce okuláru | yes |
| Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm | 60 — 72 |
| Zaostřování | středové |
| Voděvzdornost | yes |
| Odolnost proti vlhkosti | yes |
| Rozsah provozní teploty, °C | -20 — 50 |
| Kompatibilní se stativem | standardní závit 1/4" |
| Velikost | klasické |
| Možnosti použití | astronomický |
| Montáž na stativ | yes |
| Pouzdro/kufřík/taška v sadě | pouzdro |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Binokulární dalekohledy |
|---|---|
| EAN: | 4007922040622 |
Binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 10x42 Code2:
Binokulární dalekohledy Levenhuk LabZZ B2 Blue Wave\Modrá vlna Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Elbrus 10x25 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Gator 8x21 Code2:
Binokulární dalekohledy Levenhuk LabZZ B2 Red Berry\Červená bobule Code2:
Binokulární dalekohled Bresser National Geographic 10x42 WP Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Field 12x50 Code2:
Binokulární dalekohled Bresser Hunter 20x50 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Travel 10x50 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman PLUS 8x42 Code2:
Binokulární dalekohled s dálkoměrem Levenhuk Guard PRO 3000 Code2:
Binokulární dalekohled pro děti Bresser Junior 6x21 Zelený Code2:
Binokulární dalekohledy Levenhuk LabZZ B2 Flamingo Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Nitro 8x32 Code2:
Binokulární dalekohled Bresser Spezial Astro 20x80 bez stativu Code2:
Binokulární dalekohled Bresser Travel 10x25 Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
