Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery New Gator 20x50
Kód: LK84632Související produkty
Binokulární dalekohled Bresser National Geographic 8x42 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Gator 8x40 Code2:
Binokulární dalekohled Bresser National Geographic 10x25 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Gator 8x21 Code2:
Binokulární dalekohled se zaměřovačem Levenhuk Camo 10x42 Moss Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Gator 8–20x25 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Nitro ED 12x50 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Vegas ED 10x42 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman PRO 8x32 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Nitro 10x50 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Gator 16x32 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Nitro 10x32 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Basics BB 10x25 Code2:
Detailní popis produktu
Dalekohled Levenhuk Discovery New Gator 20x50 je výkonný model se zvětšením 20x. Tento dalekohled je ideální pro pozorování jemných detailů na velké vzdálenosti, ať už jde o lov v horách nebo sledování hry na golfovém hřišti. Průměr objektivu tohoto modelu je 50 mm a optická konstrukce je založena na Porro hranolech. Za účelem minimalizace ztráty světla používá dalekohled optiku ze skla BK-7 s antireflexní vrstvou na všech optických plochách.
Tento binokulární dalekohled má klasický design. Zaostřování se provádí pomocí velkého středového zaostřovacího kolečka s texturovaným povrchem. Na pravém okuláru se nachází kroužek dioptrické korekce ±3 D. Mezipupilární vzdálenost lze nastavit v dostatečném rozsahu 56 až 72 mm, aby vše dokonale odpovídalo vašemu zraku. Pro dlouhodobé pozorování lze dalekohled upevnit na stativ pomocí standardního adaptéru (prodává se samostatně).
Model Levenhuk Discovery New Gator 20x50 má odolné tělo z hliníkové slitiny s pogumovaným povrchem, který zajišťuje jistý úchop. Tento pogumovaný ochranný plášť chrání dalekohled před běžnými nárazy i vlhkostí. Stupeň ochrany IPX3 znamená, že dalekohled odolá lehkému dešti, není však určen pro ponoření do vody ani pro extrémní povětrnostní podmínky. Přestože má dalekohled velké objektivy, zařízení stále váží méně než 800 gramů, takže zbytečně nezatíží váš batoh. Součástí balení jsou popruh na krk, ochranné krytky okulárů a objektivů, čisticí utěrka z mikrovlákna a praktické pouzdro pro bezpečné uložení a přepravu.
Klíčové vlastnosti:
- Klasický binokulární dalekohled s optickými Porro hranoly
- Výkonné zvětšení 20x a apertura 50 mm
- Optika ze skla BK-7 s antireflexní vrstvou na všech optických plochách
- Atraktivní design, pogumované tělo z hliníkové slitiny a odolnost proti vodě IPX3
- Závit pro adaptér na stativ
Obsah sady:
- Binokulární dalekohled
- Ochranné krytky okulárů a čoček objektivu
- Popruh
- Pouzdro
- Čisticí utěrka
- Návod k použití a záruční list
| Značka | Discovery |
| Záruka | 10 let |
| EAN | 5905555023809 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 21x20x8 cm |
| Přepravní hmotnost | 1.1 kg |
| Typ hranolu | Porro |
| Zvětšení, x | 20 |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 50 |
| Optická konstrukce | 6 prvků ve 4 skupinách |
| Okuláry | 4 prvky ve 3 skupinách |
| Objektivy | 2 prvky v 1 skupině |
| Materiál optiky | BK-7 |
| Povrchová úprava čoček | plně potažený |
| Výstupní pupila, mm | 2.5 |
| Oční reliéf, mm | 7 |
| Faktor stmívání | 32 |
| Relativní jas | 6.3 |
| Práh rozlišení, úhlových vteřin | 6.2 |
| Zorné pole, ° | 3.2 |
| Zorné pole, m/1000 m | 56 |
| Nejkratší vzdálenost zaostření, m | 11 |
| Dioptrická korekce okuláru, dioptrií | ±3 |
| Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm | 56 — 72 |
| Zaostřování | středové |
| Očnice | neskládací, pryžové |
| Tělo | pogumovaný povrch, slitina hliníku |
| Odolnost proti vlhkosti | yes |
| Stupeň vlhkosti / vodní ochrana | IPX3 (ochrana proti stříkající vodě) |
| Rozsah provozní teploty, °C | -15 — 50 |
| Kompatibilní se stativem | standardní závit 1/4", vyžaduje adaptér (není součástí sady) |
| Velikost | klasické |
| Možnosti použití | armádní/polní, lov a rybaření |
| Pouzdro v sadě | yes |
| Montáž na stativ | yes |
| Pouzdro/kufřík/taška v sadě | pouzdro |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Binokulární dalekohledy |
|---|---|
| EAN: | 5905555023809 |
Binokulární dalekohled Levenhuk Travel 10x25 Code2:
Binokulární dalekohled se zaměřovačem Levenhuk Camo 10x42 Rind Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Guard 1500 s dálkoměrem Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Field 10x50 Code2:
Binokulární dalekohledy Levenhuk LabZZ B2 Blue Wave\Modrá vlna Code2:
Binokulární dalekohled se zaměřovačem Levenhuk Army 12x50 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Field 12x50 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Nitro 10x42 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Elbrus 10x42 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Heritage BASE 12x45 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Travel 10x50 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Field 8x42 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Atom Digital DB20 LCD Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman BASE 12x50 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 10x42 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Heritage BASE 10x40 Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
