Krbová kamna BRONPI BOMBAY-E, 7 kW, černá
Kód: EKO-012254Související produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8421994133703 |
| Jmenovitý výkon: | 7 kW |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Barva: | Černá |
| Délka polen: | 38 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Obložení spalovací komory: | vermikulit |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Palivo: | dřevěné brikety/dřevo |
| Regulovatelný výkon maximální: | 9,1 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 3,5 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 450x1292x450 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 335x290x540 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Spotřeba paliva: | 2 kg/hod. |
| Typ skla: | rohové |
| Účinnost kamen: | 79 % |
| Váha: | 104 kg |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Vytápěcí schopnost: | 175 m3 |
| Váha: | 104 kg |
| Barva: | Černá |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevěné brikety/dřevo |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Typ skla: | rohové |
| Dostupnost: | Skladem |
| Délka polen: | 38 cm |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Účinnost kamen: | 79 % |
| Jmenovitý výkon: | 7 kW |
| Spotřeba paliva: | 2 kg/hod. |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Vytápěcí schopnost: | 175 m3 |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 450x1292x450 mm |
| Obložení spalovací komory: | vermikulit |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 335x290x540 mm |
| Regulovatelný výkon maximální: | 9,1 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 3,5 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
