Krbová kamna Bronpi Hydronova Plus s výměníkem, 12,7 kW, Antracit
Kód: EKO-012261Související produkty
Detailní popis produktu
Návod k použití : Návod k použití
Prohlášení o vlastnostech : Prohlášení o vlastnostech
CE certifikát : CE certifikát
Energetický štítek : Energetický štítek
Nákres : Nákres
Eco Design : Eco Design
Produktový list : Produktový list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna s výměníkem |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8421994134298 |
| Jmenovitý výkon: | 12,7 kW |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Barva: | antracit |
| Délka polen: | 50 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | ocelový plech, litina |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Přikládání: | přední |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 500x285x300 mm |
| Spotřeba paliva: | 4,2 kg/hod. |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 83 % |
| Váha: | 183 kg |
| Způsob vytápění: | teplovodní |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Akumulační materiál: | vermikulit |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Maximální provozní tlak: | 2,5 Bar |
| Objem výměníku: | 35 l |
| Ochlazovací smyčka: | Ano |
| Popelník: | Ano |
| Typ kamen: | teplovodní |
| Výkon do vody: | 10,6 kW |
| Výkon do vzduchu: | 2,1 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 375 m3 |
| Váha: | 183 kg |
| Barva: | antracit |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Materiál: | ocelový plech, litina |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Typ kamen: | teplovodní |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 50 cm |
| Oplach skla: | Ano |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Výkon do vody: | 10,6 kW |
| Objem výměníku: | 35 l |
| Účinnost kamen: | 83 % |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 12,7 kW |
| Spotřeba paliva: | 4,2 kg/hod. |
| Způsob vytápění: | teplovodní |
| Výkon do vzduchu: | 2,1 kW |
| Ochlazovací smyčka: | Ano |
| Vytápěcí schopnost: | 375 m3 |
| Akumulační materiál: | vermikulit |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Maximální provozní tlak: | 2,5 Bar |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 500x285x300 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
