Fotomikroskop Levenhuk Kelvin Touch KM5
Kód: LK86643Související produkty
Mikroskop se vzdělávací publikací Levenhuk Discovery Micro Marine Code2:
Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L PLUS Orange\Pomeranč Code2:
Metalurgický digitální mikroskop MAGUS Metal D600 LCD Code2:
Polarizační digitální mikroskop MAGUS Pol D850 LCD Code2:
Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L Moonstone Code2:
Biologický digitální mikroskop MAGUS Bio D230T LCD Code2:
Digitální stereomikroskop MAGUS Stereo D9T Code2:
Stereomikroskop MAGUS Stereo 9T Code2:
Mikroskop Levenhuk Discovery Nano Gravity Code2:
Mikroskop Bresser Junior 40–640x Zelený Code2:
Detailní popis produktu
Levenhuk Kelvin Touch KM5 je fotomikroskop zaměřený na maximální pohodlí a čistotu obrazu bez použití okulárů. Místo okulárů nabízí velkou 7" dotykovou obrazovku. Sledujte obraz, ovládejte zařízení a pořizujte záznamy jediným klepnutím. Naklápěcí displej umožňuje zvolit pohodlný úhel. Můžete pohodlně sedět v křesle a objevovat mikrosvět nebo sledovat obraz ve skupině u stolu. Všichni jej uvidí současně.
Pořizujte ostré fotografie ve 2K a video ve Full HD. Všechny soubory se ukládají přímo na paměťovou kartu, takže je lze snadno sdílet nebo z nich vytvářet vlastní videa. Pro prezentace připojte mikroskop k televizoru nebo projektoru přes HDMI, nebo jej připojte k počítači přes USB a pracujte se softwarem S-Viewer. Levenhuk Kelvin Touch KM5 je ideální volbou pro výuku, prezentace i fascinující objevy.
Zkoumejte objekty při různých zvětšeních, ať už jde o mince, vlasy, textilie, křídla motýlů nebo krystaly soli. Vše lze pozorovat v jemných detailech až do zvětšení 1900x. Při středním zvětšení jsou dobře viditelné rostlinné buňky, tkáňová vlákna i struktura různých materiálů. Při maximálním zvětšení lze pozorovat jednobuněčné organismy i mikroskopické částice. Přesný zaostřovací systém umožňuje rychlé dosažení ostrého a čistého obrazu.
Nastavení osvětlení je otázkou několika sekund. LED osvětlení s nastavitelným jasem umožňuje zkoumat detaily vzorků s jakoukoli úrovní průhlednosti. Na mechanickém stolku lze posouvat preparát plynule ve dvou směrech.
Vezměte mikroskop do parku, na hodinu biologie nebo do přírody. Lze jej napájet ze sítě nebo vestavěnou baterií s výdrží až 1,5 hodiny bez kabelu.
Klíčové vlastnosti:
- Velká dotyková obrazovka pro maximálně pohodlné objevování mikrosvěta – o samotě i ve skupině
- Snímání jedním klepnutím. Pořizování 2K fotografií a záznam Full HD videa.
- Výstup obrazu na TV nebo projektor přes HDMI
- Připojení k počítači přes USB pro zpracování obrazu a střih videa
- Zvětšení až 1900x odhalí i ty nejmenší struktury včetně buněk
- Dvojité LED osvětlení pro všechny typy vzorků v kombinaci s přesným ostřením a profesionálním stolkem
- Provoz na baterii po dobu až 1,5 hodiny nebo ze síťového napájení
Obsah sady:
- Fotomikroskop s LCD dotykovou obrazovkou
- Protiprachový kryt
- Napájecí kabel USB
- Napájecí adaptér
- 16 GB paměťová karta
- Návod k použití a záruční list
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555028132 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 34x28x25 cm |
| Přepravní hmotnost | 3.02 kg |
| Typ | biologický, digitální |
| Typ hlavy mikroskopu | digitální obrazovka / PC monitor |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Hlava | 7" barevný LCD dotykový displej, naklápěcí |
| Úhel sklonu hlavy | nastavitelný v rozsahu 0° až 90° |
| Zvětšení, x | 50 — 1900 |
| Rozsah zvětšení | 1280x a výše |
| Objektivy | achromatické: 4x/0,10; 10x/0,25; 40x/0,65; parfokální vzdálenost: 35 mm |
| Revolverový nosič | pro 3 objektivy |
| Stolek, mm | 105×95 |
| Pracovní stolek, mm | mechanický dvouvrstvý stolek s držákem preparátu, stupnicí a noniem |
| Kondenzor | N.A. 0,65 |
| Clona | Kruhová clona (6 apertur) |
| Zaostření | koaxiální, hrubé (0,4 mm) a jemné (0,002 mm) |
| Tělo | plast, kov |
| S osvětlením | LED |
| Regulace jasu | yes |
| Napájení | 110–220 V přes USB kabel a adaptér 5 V / 2 A, baterie 18650 2600 mA·h |
| Typ světelného zdroje | s kolektorem, 0,2 W LED |
| Další vlastnosti | výdrž baterie: 1,5 hodiny; doba nabíjení: 3 hodiny |
| Typ uživatele | začátečníci |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | snadný postup |
| Možnosti použití | školní/vzdělávací |
| Umístění světelného zdroje | duální |
| Metody pozorování | světlé pole |
| MAX rozlišení (tichý režim) | fotografie: 2944x1728 px (2K); video: 1920x1080 px (Full HD) při 30 snímcích za sekundu |
| Barevný/černobílý | barevný |
| Prvek snímače | 1/3” CMOS |
| Paměťová karta | SD až 512 GB (karta 16 GB je součástí balení) |
| Videozáznam | ano |
| Obrazový formát | *.jpeg |
| Formát videozáznamů | *.mp4 |
| Software | předinstalovaný software pro vestavěnou obrazovku; ke stažení software S-Viewer pro PC |
| Výstup | HDMI, USB (připojení k PC), USB typu C (napájení), slot pro SD kartu |
| Systémové požadavky | Windows 7 a vyšší |
| Rozlišení displeje, px | 1024x600 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikroskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555028132 |
Klip na drahokam MAGUS GK1 Code2:
Okulár Bresser WF 10x/30,5 mm Code2:
Experimentální sada Levenhuk K50 Code2:
Sada hotových rostlinných preparátů Levenhuk LabZZ P12 Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
