Fotomikroskop Levenhuk Kelvin Touch KM7
Kód: LK86718Související produkty
Mikroskop Bresser Junior Biotar 300–1200x s kufříkem Code2:
Biologický inverzní mikroskop MAGUS Bio V350 Code2:
Biologický mikroskop MAGUS Bio 250BL Code2:
Polarizační digitální mikroskop MAGUS Pol D800 LCD Code2:
Mikroskop Levenhuk LabZZ M1 Code2:
Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L Azure\Azur Code2:
Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS Orange\Pomeranč Code2:
Mikroskop Levenhuk Discovery Pico Gravity Code2:
Biologický mikroskop MAGUS Bio 250T Code2:
Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L PLUS Azure\Azur Code2:
Detailní popis produktu
Levenhuk Kelvin Touch KM7 je mimořádně uživatelsky přívětivý fotomikroskop s dotykovým displejem a Wi-Fi. Zapomeňte na složitá nastavení. Užijte si intuitivní dotykové ovládání a pohodlné sledování na libovolném zařízení. Zkoumejte vzorky přímo na 7" dotykové obrazovce, připojte mikroskop k počítači, streamujte obraz do iPhonu nebo Androidu přes Wi-Fi nebo jej zobrazte na televizoru. Sdílejte své objevy na sociálních sítích nebo pořádejte živé prezentace pro větší publikum, ať má každý perfektní výhled!
Mikroskop pořizuje působivé 4K fotografie a nahrává ostré 2K video. Ať už tvoříte vědecký blog, vzdělávací videa nebo prezentace, váš obsah bude vypadat vždy skvěle. Pro maximální pohodlí se připojte přes Wi-Fi a ovládejte všechna nastavení na dálku z mobilní aplikace.
Zvětšení nastavíte otáčením objektivů nebo pomocí digitálního zoomu – až do 1900x. Začněte s malým zvětšením pro studium povrchu starých mincí, struktury minerálů nebo schránek hmyzu. S přibývajícím zvětšením se vám otevře fascinující svět mikroorganismů. Přesný dvoustupňový zaostřovací systém zajistí dokonalou ostrost při jakémkoli zvětšení.
Osvětlení nastavíte během několika sekund. Nechte světlo procházet průhlednými vzorky nebo sledujte detaily povrchu neprůhledných objektů. Dvojité osvětlení přivádí světlo shora i zdola a umožňuje regulaci jasu. Mechanický stolek umožňuje plynulý posun vzorku ve dvou osách, požadovanou oblast tak snadno zaměříte a udržíte v záběru.
Zařízení lze napájet ze sítě i pomocí vestavěné baterie. Plné nabití zajistí přibližně 1 hodinu provozu bez kabelu. Nabíjení trvá maximálně tři hodiny.
Klíčové vlastnosti:
- Sledujte mikrosvět na jakémkoli zařízení – na vestavěné obrazovce, smartphonu, televizoru nebo počítači
- Pořizujte snímky ve 4K a zaznamenávejte výzkum na video v rozlišení 2K
- Připojte se přes Wi-Fi a ovládejte kameru v mobilní aplikaci. K dokonalému snímku stačí pár klepnutí na obrazovku.
- Zpracovávejte snímky v bezplatném PC softwaru nebo zobrazte živý obraz na TV přes HDMI
- Pozorujte struktury až na buněčné úrovni díky zvětšení až 1900x
- Profesionální mechanický stolek, dvojité osvětlení a hrubé i jemné ostření
- Napájení ze sítě i baterie – ideální pro domácí použití i do terénu
- Plná kompatibilita se zařízeními iPhone a Android bez omezení
Obsah sady:
- Fotomikroskop s Wi-Fi a LCD dotykovou obrazovkou
- Protiprachový kryt
- Napájecí kabel USB
- Napájecí adaptér
- 16 GB paměťová karta
- Návod k použití a záruční list
| Značka | Kelvin |
| Záruka | životnost |
| EAN | 5905555028231 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 34x28x25 cm |
| Přepravní hmotnost | 3.005 kg |
| Typ | biologický, digitální |
| Typ hlavy mikroskopu | digitální obrazovka / PC monitor |
| Materiál optiky | optické sklo |
| Hlava | 7" barevný LCD dotykový displej, naklápěcí |
| Úhel sklonu hlavy | nastavitelný v rozsahu 0° až 90° |
| Zvětšení, x | 50 — 1900 |
| Rozsah zvětšení | 1280x a výše |
| Objektivy | achromatické: 4x/0,10; 10x/0,25; 40x/0,65; parfokální vzdálenost: 35 mm |
| Revolverový nosič | pro 3 objektivy |
| Stolek, mm | 105×95 |
| Pracovní stolek, mm | mechanický dvouvrstvý stolek s držákem preparátu, stupnicí a noniem |
| Kondenzor | N.A. 0,65 |
| Clona | Kruhová clona (6 apertur) |
| Zaostření | koaxiální, hrubé (0,4 mm) a jemné (0,002 mm) |
| Tělo | plast, kov |
| S osvětlením | LED |
| Regulace jasu | yes |
| Napájení | 110–220 V přes USB kabel a adaptér 5 V / 2 A, baterie 18650 2600 mA·h |
| Typ světelného zdroje | s kolektorem, 0,2 W LED |
| Další vlastnosti | výdrž baterie: 1 hodina; doba nabíjení: 3 hodiny |
| Fotografie z chytrého telefonu | yes |
| Typ uživatele | začátečníci |
| Úroveň obtížnosti montáže a instalace | snadný postup |
| Možnosti použití | školní/vzdělávací |
| Umístění světelného zdroje | duální |
| Metody pozorování | světlé pole |
| MAX rozlišení (tichý režim) | fotografie: 3672x2160 px (4K); video: 2560x1440 px (2K) při 30 snímcích za sekundu |
| Barevný/černobílý | barevný |
| Prvek snímače | 1/3” CMOS |
| Paměťová karta | SD až 512 GB (karta 16 GB je součástí balení) |
| Wi-Fi | yes |
| Nastavení Wi-Fi | 5 GHz |
| Videozáznam | ano |
| Obrazový formát | *.jpeg |
| Formát videozáznamů | *.mp4 |
| Software | předinstalovaný software pro vestavěnou obrazovku; ke stažení software S-Viewer pro PC; mobilní aplikace TSViewer pro smartphony iOS a Android ke stažení |
| Výstup | HDMI, USB (připojení k PC), USB typu C (napájení), slot pro SD kartu |
| Systémové požadavky | pro PC: Windows 7 a vyšší; pro smartphony: iOS 15.6 a vyšší, Android 13 a vyšší, HarmonyOS 5.0 a vyšší |
| Rozlišení displeje, px | 1024x600 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikroskopy |
|---|---|
| EAN: | 5905555028231 |
Sada mikropreparátů Levenhuk Discovery Prof DPS 25. „Biologie, ptáci, atd.“ Code2:
Okulár s nastavením dioptrií MAGUS MD12 12,5х/14 mm (D 30 mm) Code2:
Rovinný achromatický objektiv s korekcí na nekonečno Levenhuk MED 60x Code2:
Okulár MAGUS ME12 12,5/14 mm (D 30 mm) Code2:
Okulár MAGUS ME20 20х/12 mm (D 30 mm) Code2:
Sada preparátů připravených k pozorování mikroskopem Levenhuk N20 NG Code2:
Klip na drahokam MAGUS GK1 Code2:
Stojan mikroskopu MAGUS UT2 Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
