HANDY benzínový křovinořez 1HP SWS24
Kód: KR-000081Související produkty
Detailní popis produktu
HANDY benzínový křovinořez 1HP SWS24
Benzínový křovinořez Handy SWS24 je odolné a bezproblémové zařízení, které usnadňuje péči o estetický vzhled okrajů trávníku.
- Tento model je doplňkem běžných sekaček na trávu, protože úspěšně dosáhne na těžko přístupná místa.
Pevnou konstrukci zařízení tvoří mimo jiné velmi účinný dvoutaktní motor, který se vyznačuje objemem 25 cm3 a výkonem 0,9 HP.
- Benzínový křovinořez má navíc dělenou trubku rukojeti.
Díky jeho použití je možné zařízení rychle a snadno přenášet i skladovat.
- Manévrovatelnost a přesné řezání s tímto křovinořezem zajišťuje také pracovní šířka struny (38 cm) a nízká hmotnost zařízení (asi 4,9 kg).
Volitelné příslušenství: klíč na svíčky, nádoba na směs, montážní sada
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křovinořezy benzínové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5903357102142 |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Antivibrační systém: | Ne |
| Dekomprimátor: | Ne |
| Doporučená plocha trávníku: | 300 m2 |
| Objem motoru: | 25 cm3 |
| Objem palivové nádrže: | 0,5 l |
| Poměr palivo/olej: | 1:30 |
| Struna: | 2 mm |
| Typ startéru: | Manuální |
| Typ strunové hlavy: | Poloautomatická |
| Výkon: | 650 W |
| Záběr nože: | 25 cm |
| Záběr struny: | 38 cm |
| Výkon: | 650 W |
| Struna: | 2 mm |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Záběr nože: | 25 cm |
| Objem motoru: | 25 cm3 |
| Typ startéru: | Manuální |
| Záběr struny: | 38 cm |
| Dekomprimátor: | Ne |
| Poměr palivo/olej: | 1:30 |
| Typ strunové hlavy: | Poloautomatická |
| Antivibrační systém: | Ne |
| Objem palivové nádrže: | 0,5 l |
| Doporučená plocha trávníku: | 300 m2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
