HANDY PRIME elektrický plotostřih NEC650RN
Kód: KR-000029Detailní popis produktu
HANDY PRIME elektrický plotostřih NEC650RN
Používáte na zahradě nebo pozemku ruční nástroje na stříhání živých plotů? Vyberte si něco mnohem účinnějšího. Vsaďte na plotostřih Handy Prime NEC 650 RN, který je nyní k dispozici za výhodnou cenu v našem obchodě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plotostřihy elektrické |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5903357102791 |
| Hmotnost: | 2,9 kg |
| Jmenovitý výkon: | 650 W |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Antivibrační systém: | Ano |
| Bezpečnostní kryt: | Ano |
| Dvojitý bezpečnostní spínač: | Ano |
| Hluk: | 100 dB |
| Maximální průměr řezu: | 20 mm |
| Napájení: | 230V/50Hz |
| Ochrana motoru v případě zablokování nožů: | Ne |
| Ochranný kryt: | Ano |
| Otočná rukojeť: | ano |
| Počet aktivních nožů: | 2 |
| Pracovní délka čepele: | 51 cm |
| Snadný start: | Ne |
| Tepelná ochrana Tepelná ochrana: | Ne |
| Typ motoru: | uhlíkový |
| Hluk: | 100 dB |
| Hmotnost: | 2,9 kg |
| Napájení: | 230V/50Hz |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Typ motoru: | uhlíkový |
| Snadný start: | Ne |
| Ochranný kryt: | Ano |
| Otočná rukojeť: | ano |
| Jmenovitý výkon: | 650 W |
| Bezpečnostní kryt: | Ano |
| Antivibrační systém: | Ano |
| Počet aktivních nožů: | 2 |
| Maximální průměr řezu: | 20 mm |
| Pracovní délka čepele: | 51 cm |
| Dvojitý bezpečnostní spínač: | Ano |
| Tepelná ochrana Tepelná ochrana: | Ne |
| Ochrana motoru v případě zablokování nožů: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
