Komínová dvířka NORDflam BASIC, 140x140 mm, šedá
Kód: EKO-003992Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5904341519489 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | ocel |
| Váha: | 0,8 kg |
| Barevné provedení: | šedá |
| Rozměr: | 140 x 140 mm |
| Výrobce: | Nordflam |
| Váha: | 0,8 kg |
| Rozměr: | 140 x 140 mm |
| Výrobce: | Nordflam |
| Materiál: | ocel |
| Dostupnost: | Skladem |
| Barevné provedení: | šedá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
