Komínová Rotoflex 200mm
Kód: HSF17-115Detailní popis produktu
Otočná komínová hlavice Rotoflex je zařízení určené ke zvýšení tahu v komínech. Současně slouží také jako zpětná klapka.Navod : Navod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komínové příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 9005249006517 |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Materiál: | Chromoniklový plech |
| Váha: | 4 kg |
| Barevné provedení: | stříbrná |
| Rozměr: | 200 mm |
| Výrobce: | Parkanex |
| Váha: | 4 kg |
| Rozměr: | 200 mm |
| Výrobce: | Parkanex |
| Materiál: | Chromoniklový plech |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Barevné provedení: | stříbrná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
