Komínový kartáč NORDflam nylonový, 150 mm
Kód: EKO-004035Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komínové příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5904341515832 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | nylonové štětiny + kovové jádro |
| Váha: | 0,25 kg |
| Barevné provedení: | Zelená |
| Průměr: | 150 mm |
| Typ závitu: | M12 |
| Výrobce: | Nordflam |
| Váha: | 0,25 kg |
| Průměr: | 150 mm |
| Výrobce: | Nordflam |
| Materiál: | nylonové štětiny + kovové jádro |
| Dostupnost: | Skladem |
| Typ závitu: | M12 |
| Barevné provedení: | Zelená |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
