Komínový kartáč NORDflam nylonový, 200 mm
Kód: EKO-003694Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komínové příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5904341515856 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | nylon + kovový závit |
| Váha: | 0,4 kg |
| Barevné provedení: | Zelená |
| Průměr: | 200 mm |
| Typ závitu: | M12 |
| Výrobce: | Nordflam |
| Váha: | 0,4 kg |
| Průměr: | 200 mm |
| Výrobce: | Nordflam |
| Materiál: | nylon + kovový závit |
| Dostupnost: | Skladem |
| Typ závitu: | M12 |
| Barevné provedení: | Zelená |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
