Komínový kartáč NORDflam ocelový, 200 mm
Kód: EKO-000050Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komínové příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5904341514569 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | ocel |
| Váha: | 2,5 kg |
| Barevné provedení: | šedá |
| Průměr: | 200 mm |
| Typ závitu: | M12 |
| Výrobce: | Nordflam |
| Váha: | 2,5 kg |
| Průměr: | 200 mm |
| Výrobce: | Nordflam |
| Materiál: | ocel |
| Dostupnost: | Skladem |
| Typ závitu: | M12 |
| Barevné provedení: | šedá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
