Koš na dřevo CEPELIN
Kód: HSF15-004Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na dřevo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 9005249042348 |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Materiál: | ocel |
| Váha: | 5 kg |
| Barevné varianty: | zlatá patina |
| Délka: | 47 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 54 cm |
| Váha: | 5 kg |
| Délka: | 47 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 54 cm |
| Materiál: | ocel |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Barevné varianty: | zlatá patina |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
