Koš na dřevo FLAMINGO HS002
Kód: HSF15-105Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8594155833542 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Balení obsahuje: | koš |
| Barevné provedení: | antracit |
| Celková váha: | 2,3 kg |
| Délka: | 40,5 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Délka: | 40,5 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Celková váha: | 2,3 kg |
| Balení obsahuje: | koš |
| Barevné provedení: | antracit |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
