Koš na dřevo FLAMINGO HS003
Kód: HSF15-106Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8594155833559 |
| Dostupnost: | Naskladnění 06/2026 |
| Balení obsahuje: | koš |
| Barevné provedení: | antracit |
| Celková váha: | 2,25 kg |
| Délka: | 53 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Délka: | 53 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Dostupnost: | Naskladnění 06/2026 |
| Celková váha: | 2,25 kg |
| Balení obsahuje: | koš |
| Barevné provedení: | antracit |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
