Koš na dřevo proutěný oválný, juta
Kód: HSF15-072Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na dřevo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 9005249009167 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | proutěný z přírodního dřeva |
| Váha: | 0,5 kg |
| Barevné varianty: | hněda |
| Délka: | 61 cm |
| Šířka: | 39 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Váha: | 0,5 kg |
| Délka: | 61 cm |
| Šířka: | 39 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Materiál: | proutěný z přírodního dřeva |
| Dostupnost: | Skladem |
| Barevné varianty: | hněda |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
