KRAFT&DELE Elektrická ocasní pila 2100W KD1791
Kód: KD-0002109Detailní popis produktu
KRAFT&DELE Elektrická ocasní pila 2100W KD1791
Přinášíme vám špičkovou ocasovou pilu KD1791 od KRAFT&DELE, která je navržena pro maximální výkon a spolehlivost.
Díky unikátní technologii je tento nástroj ideální volbou nejen pro domácí kutily, ale i profesionály.
S touto pilou můžete snadno a přesně řezat dřevo, neželezné kovy a plasty pomocí správně zvoleného pilového listu.
Technické parametry:
- rychlost: 0-2800 m/min
Návod na použití : Návod na použití
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické ocasové pily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5903175335135 |
| Hmotnost: | 3,24 kg |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Laser: | Ne |
| Otáčky: | 2800 ot./min |
| Výkon: | 2100 W |
| Laser: | Ne |
| Výkon: | 2100 W |
| Otáčky: | 2800 ot./min |
| Hmotnost: | 3,24 kg |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
