Kraft&Dele KD10677 řezačka na obklad a dlažbu 48"/1200mm
Kód: KD-0001623Související produkty
Detailní popis produktu
Kraft&Dele KD10677 řezačka na obklad a dlažbu 48"/1200mm
Pevné a stabilní zpracování umožňuje použití zařízení při renovačních pracích a povrchových úpravách dlaždic na amatérské i profesionální úrovni
Poskytuje čisté a přesné řezání keramiky, porcelánu, žuly, dlažby atd.
Konstrukce je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu
Ocelová základna zařízení o tloušťce 1,8 mm se vyznačuje vynikající pevností a tuhostí, zajišťující pohodlí a bezpečnost práce
Stroj je vybaven korozivzdornými ocelovými kolejnicemi, profesionálně navrženými ložisky
Technické údaje:
- max. délka řezu: 1200 mm
- tloušťka řezu: 4-14 mm
- průměr nože: 22 mm
Poznámka: Návod v českém jazyce je ke stažení zde na stránce produktu.
Návod na použití : Návod na použití
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5903957007540 |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Délka řezu: | 1200 mm |
| Hloubka řezu: | 14 mm |
| Šířka řezačky: | 380 mm |
| Určení: | Na dlažbu a obklady |
| Určení: | Na dlažbu a obklady |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Délka řezu: | 1200 mm |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Hloubka řezu: | 14 mm |
| Šířka řezačky: | 380 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
