Kraft&Dele KD1372 stolní pila na dlaždice 2200W
Kód: KD-0000825Detailní popis produktu
Kraft&Dele KD1372 stolní pila na dlaždice 2200W
Stolní pila značky Kraft&Dele určená pro řezání malých a středních dlaždic
Zařízení umožňuje řezat v různých úhlech (0-45°)
Zařízení se používá pro mokré řezání – během provozu je čepel mokrá
Řezací kotouč je chlazen vodou (díky čemuž při řezání nedochází k prášení)
Při řezání dlaždic pomocí pily máte možnost zkosit hrany dlaždic pod úhlem 45 stupňů
Prodlužovací konzole může být v případě potřeby použita k poskytnutí dodatečné podpory pro dlažby větších rozměrů
Technické parametry:
- průměr čepele: 2300 mm
- průměr otvoru čepele: 25,4 mm
- hloubka řezu při 90°: 45 mm
- hloubka řezu při 45°: 42 mm
- max. délka řezu: 1200 mm
- třída izolace: B
- stupeň ochrany: IP54
Obsah balení:
- řezačka
- řezací kotouč
- kola
Návod na použití : Návod na použití
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5903175339850 |
| Hmotnost: | 58 Kg |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Délka stolu: | 1250 mm |
| Hloubka řezu: | 45 mm |
| Otáčky: | 2950 ot/min |
| Šikmé řezání: | 45 ° |
| Šířka stolu: | 390 mm |
| Určení: | Na dlažbu a obklady |
| Výkon: | 2200 W |
| Výkon: | 2200 W |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Otáčky: | 2950 ot/min |
| Určení: | Na dlažbu a obklady |
| Hmotnost: | 58 Kg |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Délka stolu: | 1250 mm |
| Šířka stolu: | 390 mm |
| Hloubka řezu: | 45 mm |
| Šikmé řezání: | 45 ° |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
