Kraft&Dele KD1418 bezolejový kompresor 50l 10Bar 1,5kW
Kód: KD-0000117Související produkty
Detailní popis produktu
Kraft&Dele bezolejový kompresor 50l 10Bar 1,5kW KD1418
Kompaktní a praktický kompresor KD1418 je ideální pro:
- Nafukování kol, čištění těžko přístupných míst, servisní a technické práce a mnoho dalšího
Výhodou zařízení je vysoká účinnost s nízkou hmotností a kompaktními rozměry výrobku. Díky vertikální konstrukci zabírá kompresor málo místa a umožňuje snadné skladování. Bezolejový kompresor značky Kraft & Dele se vyznačuje vysokým tlakem až 10 bar.
Napájení 230V je k dispozici všude a jednoduché ovládání z něj činí nenahraditelné zařízení v dílně a domácí práci.
Díky praktické rukojeti pro přenášení a velkým kolům je kompresor velmi mobilní.
Není nutné žádné doplňování nebo výměna oleje!
SLOŽENÍ SADY:
- Bezolejový kompresor 50l KD1418
- Kolo s nápravovým šroubem (2x)
- Noha (2x)
- Šroub (2x)
- Podložka (2x)
- Pojistná matice (4x)
- Bezpečnostní informace
- Originální balení
Poznámka: Návod v českém jazyce je ke stažení zde na stránce produktu.
Návod na použití : Návod na použití
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompresory bezolejové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5901638110565 |
| Hmotnost: | 22,5 kg |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Hlučnost: | 97 dB |
| Max. průtok: | 240 l/min |
| Objem nádrže: | 50 l |
| Počet pístů: | 2 |
| Pracovní tlak: | 10 bar |
| Typ: | Bezolejový |
| Výkon motoru: | 1,5 kW |
| Typ: | Bezolejový |
| Hlučnost: | 97 dB |
| Hmotnost: | 22,5 kg |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Max. průtok: | 240 l/min |
| Počet pístů: | 2 |
| Objem nádrže: | 50 l |
| Výkon motoru: | 1,5 kW |
| Pracovní tlak: | 10 bar |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
