Kraft&Dele KD1524 elektrický lanový naviják 250kg 550W
Kód: KD-0000835Detailní popis produktu
Kraft&Dele KD1524 elektrický lanový naviják 250kg 550W
Elektrický naviják je skvělá volba pro dílny a staveniště
Naviják je přizpůsobený pro bezpečné zdvihání těžkých stavebních materiálů a předmětů, jako jsou nástroje nebo motory, nebo palety s materiálem
Vlastnosti navijáku:
- naviják je zařízení vyrobené z vysoce kvalitních komponentů s ohledem na maximální bezpečnost
- nabízí vysokou bezpečnost práce
Díky vysokému výkonu moderního indukčního motoru v zařázení, již bude zaseknutí mechanismu minulostí
Technické parametry:
- výkon: 550 W
- napájení: 230 V / 50 Hz
- rychlost zdvihu: 10 m/min (bez kladky 5 m/min)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické navijáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5901638116499 |
| Hmotnost: | 11,7 kg |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Délka lana: | 12 m |
| Max. tažná hmotnost: | 250 kg |
| Napájení: | 230 V |
| Ovládání: | Kabel |
| Průměr lana: | 5 mm |
| Výkon: | 0,55 kW |
| Výkon: | 0,55 kW |
| Hmotnost: | 11,7 kg |
| Napájení: | 230 V |
| Ovládání: | Kabel |
| Délka lana: | 12 m |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Průměr lana: | 5 mm |
| Max. tažná hmotnost: | 250 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
