Kraft&Dele KD1816 elektromotor 3,0kW/380V/2840ot./min
Kód: KD-0000789Detailní popis produktu
Kraft&Dele KD1816 elektromotor 3,0kW/380V/2840ot./min
Elektromotor od firmy Kraft&Dele se používá v mnoha zařízeních (kompresory, čerpadla, řetězové pily, průmyslové a domácí stroje atd.)
Motor mění energii z elektrické na mechanickou
Je vyroben velmi kvalitně, což výrazně zvyšuje jeho životnost
Poznámka: Návod v českém jazyce je ke stažení zde na stránce produktu.
Návod na použití : Návod na použití
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektromotory k čerpadlům |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5901638116680 |
| Hmotnost: | 28,70 kg |
| Napětí: | 380 V / 50 Hz |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Otáčky: | 2840 ot./min |
| Proud: | 6,12 A |
| Výkon: | 3000 W |
| Proud: | 6,12 A |
| Výkon: | 3000 W |
| Napětí: | 380 V / 50 Hz |
| Otáčky: | 2840 ot./min |
| Hmotnost: | 28,70 kg |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
