Kraft&Dele KD344 hydraulický zvedák 8T
Kód: KD-0000614Detailní popis produktu
Kraft&Dele KD344 hydraulický zvedák 8T
Hydraulický válec s nosností 8 tun se používá ke zvedání nákladu
V pohonu bylo použito dvojité čerpadlo, díky tomuto řešení je prodloužení pístu extrémně rychlé a přesné
Příklady aplikací pohonů mohou být: jeřáby, kanálové výtahy, rozmetadla a mnoho dalších
Váha válce je 10 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hydraulické zvedáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5903175334121 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Max. nosnost: | 8000 Kg |
| Max. výška: | 390 mm |
| Min. výška: | 200 mm |
| Typ: | Hydraulický |
| Typ: | Hydraulický |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Max. výška: | 390 mm |
| Min. výška: | 200 mm |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Max. nosnost: | 8000 Kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
