Kraft&Dele KD366 dílenský vozík na nářadí
Kód: KD-0000950Detailní popis produktu
Kraft&Dele KD366 dílenský vozík na nářadí
Dílenský vozík na nářadí značky Kraft&Dele je nenahraditelným produktem v každé autodílně a autoservisu
Díky tomu je vyhledávání opravárenských nástrojů, které potřebujete, rychlejší a pohodlnější
Vozík je vybaven čtyřmi transportními kolečky s brzdou
Vozík má možnost uzamčení dvou kol
Zásuvka v horní části má je uzamykatelná klíčem
Dílenský vozík je dále vybavený namontovaným držákem pro snadný pohyb skříně
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílenské vozíky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5903175339409 |
| Hmotnost: | 13 kg |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Délka: | 74,5 cm |
| Počet polic: | 3 |
| Počet zásuvek: | 1 |
| Šířka: | 35 cm |
| Výška: | 72,5 cm |
| Délka: | 74,5 cm |
| Šířka: | 35 cm |
| Výška: | 72,5 cm |
| Hmotnost: | 13 kg |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Počet polic: | 3 |
| Počet zásuvek: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
