KRAFT&DELE KD5298 900W Pásová pila - 4 kotouče
Kód: KD-0002105Detailní popis produktu
KRAFT&DELE KD5298 900W Pásová pila - 4 kotouče
Pásová pila značky Kraft&Dele je vyrobena z velmi kvalitních materiálů
- Výkonný (900 W) robustní motor s konstatní řeznou rychlostí
- Paralelní doraz s rychloupínáním pro přesné podélné řezy
- Úhlový příčný doraz pro přesné diagonální řezy
- Naklápěcí stůl s rychloupínacím systémem a úhlovou stupnicí pro diagonální řezy
- Bezpečnostní spínač
- Nádoba na prach
- Snadná výměna čepele
Technické parametry:
- řezná rychlost: 800 m/min
- max. výška řezání: 90° 115 mm / 45° 65 mm
- průměr čepele: 255 mm
- délka čepele: 1712 mm
- šířka řezu: 3,5 až 12 mm
- náklon stolu: 45-90°
Obsah balení:
- Pila
- 4 čepele
Poznámka: Návod v českém jazyce je ke stažení zde na stránce produktu.
Návod na použití : Návod na použití
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásové pily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5903957008721 |
| Hmotnost: | 31 kg |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Max. řezná rychlost: | 800 m/min |
| Vhodná na: | Dřevo |
| Výkon: | 900 W |
| Výkon: | 900 W |
| Hmotnost: | 31 kg |
| Vhodná na: | Dřevo |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Max. řezná rychlost: | 800 m/min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
