KRATKI ozdobné keramické prvky - bříza
Kód: EKO-001577Detailní popis produktu
Trychtýř, ozdobné kameny či keramické doplňky by neměli chybět ve výbavě každého biokrbu. Biokrb nahrazuje pohled do hořícího krbu tam kde to není možné. Proč ten pohled nemít dokonalý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství - dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5901350060018 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Keramika |
| Váha: | 0,8 kg |
| Balení: | 5ks |
| Barevné provedení: | přírodní, hnědé tóny |
| Průměr: | 5-7 mm |
| Rozměr: | 180-200 mm |
| Výrobce: | Kratki |
| Váha: | 0,8 kg |
| Balení: | 5ks |
| Průměr: | 5-7 mm |
| Rozměr: | 180-200 mm |
| Výrobce: | Kratki |
| Materiál: | Keramika |
| Dostupnost: | Skladem |
| Barevné provedení: | přírodní, hnědé tóny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
