KRATKI ozdobné keramické prvky - MIX
Kód: EKO-001579Detailní popis produktu
Trychtýř, ozdobné kameny či keramické doplňky by neměli chybět ve výbavě každého biokrbu. Biokrb nahrazuje pohled do hořícího krbu tam kde to není možné. Proč ten pohled nemít dokonalý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství - dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5901350037140 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Keramika |
| Váha: | 1,2 kg |
| Balení: | 5ks |
| Barevné provedení: | dřevo mix |
| Průměr: | 5-7 mm |
| Rozměr: | 180-200 mm |
| Výrobce: | Kratki |
| Váha: | 1,2 kg |
| Balení: | 5ks |
| Průměr: | 5-7 mm |
| Rozměr: | 180-200 mm |
| Výrobce: | Kratki |
| Materiál: | Keramika |
| Dostupnost: | Skladem |
| Barevné provedení: | dřevo mix |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
