Krbová vložka NORDflam ALBER Lux, 14 kW
Kód: EKO-007010Související produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5904341522731 |
| Jmenovitý výkon: | 14 kW |
| Kouřovod: | 180 mm |
| Délka polen: | 50 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,15 % |
| Materiál: | litina |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 550 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 18,2 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 7 kW |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Typ skla: | rovné |
| Váha: | 116 kg |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Klapka: | Ano |
| Popelník: | Ano |
| Rozměr (ŠxVxH): | 694x964x432 mm |
| Účinnost: | 71 % |
| Vytápěcí schopnost: | 350 m3 |
| Váha: | 116 kg |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Klapka: | Ano |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Kouřovod: | 180 mm |
| Materiál: | litina |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 71 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 50 cm |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Rozměr (ŠxVxH): | 694x964x432 mm |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 14 kW |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,15 % |
| Vytápěcí schopnost: | 350 m3 |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Průměrná teplota spalin: | 550 °C |
| Regulovatelný výkon maximální: | 18,2 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 7 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
