Krbová vložka NORDflam ETNA s klapkou, 13 kW
Kód: EKO-012380Související produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5904341519274 |
| Jmenovitý výkon: | 13 kW |
| Kouřovod: | 180 mm |
| Délka polen: | 45 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,16 % |
| Materiál: | litina |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 16,9 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 6,5 kW |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Váha: | 86 kg |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Klapka: | Ano |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení: | přední |
| Rozměr (ŠxVxH): | 660 x 622 x 350 mm |
| Účinnost: | 70 % |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Váha: | 86 kg |
| Klapka: | Ano |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kouřovod: | 180 mm |
| Materiál: | litina |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 70 % |
| Prosklení: | přední |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 45 cm |
| Oplach skla: | Ano |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Rozměr (ŠxVxH): | 660 x 622 x 350 mm |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 13 kW |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,16 % |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Regulovatelný výkon maximální: | 16,9 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 6,5 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
