Krbová vložka NORDflam LB 800 PW s výměníkem, 14 kW
Kód: EKO-000044Související produkty
Detailní popis produktu
Návod zapojení krbpvé vložky LB 800 PW : Návod zapojení krbpvé vložky LB 800 PW
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky s výměníkem |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5904341518789 |
| Jmenovitý výkon: | 14 kW |
| Kouřovod: | 200 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,21 % |
| Materiál: | litina, kotlová ocel |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 18,2 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 7 kW |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Váha: | 129 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon (kW): | 13-16 |
| Klapka: | Ano |
| Objem tepelného výměníku: | 31 l |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení: | přední |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100 mm |
| Samočistící sklo: | Ano |
| Účinnost: | 73 % |
| Výkon do vody: | 7,5 kW |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Zdvojená záda: | Ano |
| Váha: | 129 kg |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Klapka: | Ano |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Kouřovod: | 200 mm |
| Materiál: | litina, kotlová ocel |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 73 % |
| Prosklení: | přední |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Výkon do vody: | 7,5 kW |
| Zdvojená záda: | Ano |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 14 kW |
| Samočistící sklo: | Ano |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,21 % |
| Jmenovitý výkon (kW): | 13-16 |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Objem tepelného výměníku: | 31 l |
| Regulovatelný výkon maximální: | 18,2 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 7 kW |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
