Krbová vložka NORDflam LUCIO, 16 kW
Kód: EKO-007015Související produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5904341522748 |
| Jmenovitý výkon: | 16 kW |
| Kouřovod: | 180 mm |
| Délka polen: | 50 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,14 % |
| Materiál: | litina+ocel |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 550 °C |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 20,8 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 8 kW |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Váha: | 130 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Klapka: | Ano |
| Popelník: | Ano |
| Prosklení: | přední |
| Účinnost: | 73 % |
| Vytápěcí schopnost: | 400 m3 |
| Váha: | 130 kg |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Klapka: | Ano |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Kouřovod: | 180 mm |
| Materiál: | litina+ocel |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 73 % |
| Prosklení: | přední |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 50 cm |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Jmenovitý výkon: | 16 kW |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,14 % |
| Vytápěcí schopnost: | 400 m3 |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Průměrná teplota spalin: | 550 °C |
| Regulovatelný výkon maximální: | 20,8 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 8 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
