lamelová stěna KARIBU k altánu CUBECO MINI (48374) LG4869
Kód: LG4869Související produkty
Detailní popis produktu
Německá kvalita od prémiového německého výrobce Karibu Holztechnik GmbH.
Pozor toto je pouze samostatná lamelová stěna. Neobsahuje altán.
Lamelová stěna Karibu pro altán CUBECO MINI.
Rozměry:
- 106,5 x 228,5 cm (Š x V)
Certifikace:
Špičková kvalita tohoto výrobku je potvrzena českým CERTIFIKÁTEM VÝROBKU č. 3893/222/§5a/20205 a STAVEBNĚ TECHNICKÝM OSVĚDČENÍM STO-3893/25 vydaným Výzkumným a vývojovým ústavem dřevařským Praha s.p. (autorizovaná osoba 222).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Novinky LanitPlast |
|---|---|
| Šířka skleníku: | 0 až 2m |
| Barva: | dřevo |
| Objem: | L |
| Nosnost: | kg |
| Výrobce: | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Hmotnost: | kg |
| Délka (vnější): | m |
| Šířka (vnější): | 1,07m |
| Výška (vnější): | 2,29m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
