POWDPG75611 - Aku sekačka 40V LI-ION 430mm (bez baterie)
Kód: POWDPG75611Související produkty
Detailní popis produktu
Záruka 3 roky!
Akumulátorová sekačka na trávu POWDPG75611 od Powerplus Dual Power 40 V nabízí vysoký výkon a spolehlivost pro pravidelnou údržbu zahrady.
Díky bezuhlíkovému motoru je výkonnější, má delší životnost a zároveň produkuje méně vibrací i nároků na údržbu.Napájení zajišťují 40 V (2×20 V) baterie (není součástí balení), které jsou kompatibilní se všemi nástroji řady Dual Power. K čemu ji využijete? Se záběrem sečení 430 mm je ideální pro středně velké zahrady až do 350 m².
Nabízí 6 úrovní výšky sečení v rozsahu 25–75 mm, takže si snadno nastavíte požadovaný vzhled trávníku. Hlavní výhody: • Nastavitelná výška sečení: 6 úrovní v rozmezí 25–75 mm pro přesné přizpůsobení délky trávníku. • 3 režimy sečení: Mulčování pro přirozené hnojení, zadní výhoz nebo sběr do koše s indikátorem naplnění. • Komfortní ovládání: Bez kabelů pro maximální volnost pohybu, ergonomická rukojeť Soft Grip a plynulý rozběh (soft start) pro lepší kontrolu. • Snadné čištění: Možnost připojení zahradní hadice pro rychlé odstranění zbytků trávy a nečistot. • Nastavitelná rukojeť: Výšku lze upravit až do 120 cm pro pohodlnou manipulaci. • Bezuhlíkový motor: Vyšší výkon, delší životnost a nižší vibrace.
Vlastnosti:
- Ochrana proti přetížení
- Sklopné rukojeti
- Držadlo pro snadné přenášení
- Měkčené držadlo
- Pomalý rozběh (soft start)
- Mulčování
- Možnost použití 40V baterie DUAL POWER
- Bezuhlíkový motor
- Kvalitní plastové šasi
- Doporučená plocha sečení je do 350 m2
- Ukazatel náplně koše
- Centrální nastavení výšky sečení (6 pozic)
- BATERIE NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
- NABÍJEČKA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
- 1x aku sekačka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 3 |
| EAN: | 5400338129308 |
| Napětí: | 40V |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Objem koše: | 45 L |
| Záběr sečení: | 430 mm |
| Provedení šasi: | Kvalitní plast |
| Otáčky bez zatížení: | 3.300 min⁻¹ |
| Velikost zadních kol: | 248 mm |
| Velikost předních kol: | 174 mm |
| Doporučená plocha sečení: | 350 m2 |
| Centrální nastavení výšky sečení: | 25 - 75 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
