POWERMAT Sada zahradních nůžek 3 ks PM-ZNDZ-3T
Kód: PM-0000137Detailní popis produktu
POWERMAT Sada zahradních nůžek 3 ks PM-ZNDZ-3T
Zahradnické nůžky POWERMAT jsou vyrobeny z oceli s pohodlnou gumovou a pěnovou rukojetí, která umožňuje stříhat větve. Lehké, praktické, odolné a snadno použitelné. Velmi šikovné pro řezání čerstvého dřeva.
Sada se vám jistě bude hodit pro prořezávání:
- květin
- keřů
- vína
- zelených výhonků a větví
Technické parametry:
- Celková délka: 59 cm
- Délka čepele: 6 cm
- Materiál: ocel
- Maximální průměr řezu: 30 mm
- Typ čepele: nůžková
- Hmotnost: 0,9 kg
- Celková délka: 53 cm
- Délka čepele: 18,5 cm
- Materiál: ocel
- Maximální průměr řezu: 10 mm
- Typ čepele: nůžková
- Hmotnost: 0,5 kg
- Celková délka: 20 cm
- Délka čepele: 5 cm
- Materiál: ocel
- Maximální průměr řezu: 20 mm
- Typ čepele: nůžková
- Hmotnost: 0,3 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na větve |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5902565279844 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Délka čepele: | 60 mm |
| Max. tloušťka střihu: | 10-30 mm |
| Počet: | 3 ks |
| Teleskopická rukojeť: | Ne |
| Typ: | Nůžky |
| Určení: | Na větve |
| Typ: | Nůžky |
| Počet: | 3 ks |
| Určení: | Na větve |
| Dostupnost: | Skladem |
| Délka čepele: | 60 mm |
| Max. tloušťka střihu: | 10-30 mm |
| Teleskopická rukojeť: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
