POWX04800 - Delta bruska 180 W 5acs.
Kód: POWX04800Související produkty
Detailní popis produktu
Záruka 3 roky!
Tato 180W bruska POWX04800 od Powerplus je ideální pro různé drobné brusné projekty.
Brusný talíř ve tvaru delty vám umožní elegantně opracovat úzké hrany a těsné rohy.
Kromě toho je dodávána s nejméně 5 kusy brusného papíru, takže se můžete ihned pustit do práce.Co s touto bruskou dokážete? Tato bruska je ideální pro drobné brusné projekty v domě i kolem něj.
Její design se dobře vejde do dlaně a je ideální pro detailní broušení nebo leštění dřeva nebo plastu.
Malá brusná plocha má tvar žehličky, takže dosáhnete do úzkých rohů a hran. Jeho silné stránky: Výkon: 28 000 kmitů za minutu a jmenovitý výkon 180 W vám zajistí hladké výsledky v mžiku. Kompaktní: Bruska na ruční práci – jak název napovídá – byla vyvinuta tak, aby pohodlně padla do dlaně a dala se ovládat pouze jednou rukou.
Nástroj je vhodný pro leváky i praváky.
Malá, špičatá brusná plocha je navíc ideální pro broušení úzkých rohů nebo hran. Suchý zip: Bruska je vybavena systémem suchého zipu, takže výměna brusného papíru je snadná a rychlá. Sběr prachu: Prach se shromažďuje v nádobě na prach nebo můžete nástroj připojit přímo k vysavači pomocí dodaného adaptéru.
Tímto způsobem udržíte své pracoviště čisté, nebudete vdechovat žádný prach a budete mít vždy jasný výhled.
A vestavěný mikrofiltr zajišťuje, že ze sběrného vaku neunikne žádný prach. Měkká rukojeť: Měkký materiál rukojeti s měkkou rukojetí poskytuje větší úchop a pohodlí uživatele, takže s touto bruskou na ruční práci můžete pohodlně pracovat i po delší dobu.
Vlastnosti:
- Ergonomická měkčená rukojeť
- Upnutí na suchý zip
- Zásobník na prach
- Prachotěsný spínač
- 1x vibrační bruska
- 1x odsávací zásobník na prach
- 15x brusný papír (2x G80/G120/ 1xG240)
- 1x odsávací adaptér
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusky |
|---|---|
| Záruka: | 3 |
| EAN: | 5400338129209 |
| Napětí: | 220 - 240V / 50Hz |
| Příkon: | 180 W |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Délka el. kabelu: | 2 m |
| Otáčky naprázdno: | 14.000 min⁻¹ |
| Oscilační rychlost: | 28.000 min⁻¹ |
| Velikost brusné desky: | 140 x 140 x 80 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
