Přenosné ohniště NORDFLAM Ovieto, 78 cm
Kód: EKO-011277Detailní popis produktu
Nordflam Ovieto - přenosné ohniště
Parametry:
- Průměr: 78 cm
- Hloubka topeniště: 30,5 cm
- Váha: 16 kg
Využijte naší zajímavé nabídky od předního evropského výrobce litinových kamen - kvalitní bytelné, masivní a hezky opracované topěniště se bude hodit na každou zahradu či terasu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohniště |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 5904341522533 |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dostupnost: | Není skladem |
| Materiál: | litina |
| Průměr: | 78 cm |
| Typ: | Přenosné ohniště |
| Typ: | Přenosné ohniště |
| Průměr: | 78 cm |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Materiál: | litina |
| Dostupnost: | Není skladem |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
