Binokulární dalekohled Bresser Pirsch 10x42
Kód: LK71126Související produkty
Binokulární dalekohled pro děti Bresser Junior 6x21 Oranžová Code2:
Binokulární dalekohled Bresser Travel 10x25 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman BASE 10x50 Code2:
Binokulární dalekohled Bresser Spezial Jagd 11x56 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Elbrus 10x25 Code2:
Binokulární dalekohled se zaměřovačem Levenhuk Camo 10x42 Moss Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Basics BB 10x25 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Nitro 16x50 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman PRO 8x32 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Atom 16x32 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Field 10x50 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Monaco ED 10x42 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Guard 2500 s dálkoměrem Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Nelson 7x50 se zaměřovačem a kompasem Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Travel 8x25 Code2:
Detailní popis produktu
Binokulární dalekohled Bresser Pirsch 10x42 je vhodný pro širokou škálu aplikací – jeho vnitřní i vnější vlastnosti jsou výbornou volbou pro každou outdoorovou aktivitu, například pěší turistiku nebo lov.
Optika těchto skvělých triedrů je kompletně opatřena několikanásobnou speciální fázovou povrchovou vrstvou, díky níž je výsledný obraz vždy jasný, čistý a kontrastní. Triedr je vybaven vysoce kvalitním optickým sklem BaK-4. Dvoustupňové nastavitelné očnice zajišťují pohodlné sledování pro osoby nosící brýle. Spolehlivé tělo naplněné dusíkem zabraňuje zamlžení optiky a chrání přístroj před stříkající vodou. Gumové pancéřování pláště zajišťuje bezpečný a pohodlný úchop. Dalekohledy Bresser Pirsch 10x42 jsou dodávány s praktickým popruhem na krk.
Obsah soupravy:
- Binokulární dalekohled Bresser Pirsch 10x42
- Nylonové přepravní pouzdro s odkládacími oddíly, ramenním popruhem a poutkem na opasek
- Široký popruh s vycpávkami
- Ochranné kryty objektivů a okulárů, které lze sejmout samostatně
- Návod k použití
| Značka | Bresser GmbH, Německo |
| Záruka | 2 roky |
| EAN | 4007922039800 |
| Velikost balení (DxŠxV) | 20x18x8 cm |
| Přepravní hmotnost | 0.975 kg |
| Typ hranolu | střechový |
| Zvětšení, x | 10 |
| Průměr objektivu (apertura), mm | 42 |
| Materiál optiky | BaK-4 |
| Povrchová úprava čoček | vícenásobná antireflexní vrstva na všech optických prvcích |
| Faktor stmívání | 20.49 |
| Zorné pole, ° | 6.23 |
| Zorné pole, m/1000 m | 109 |
| Dioptrická korekce okuláru | yes |
| Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm | 57 — 76 |
| Zaostřování | středové |
| Očnice | zkroucení |
| Rozsah provozní teploty, °C | -20 — 50 |
| Kompatibilní se stativem | standardní závit 1/4" |
| Velikost | kompaktní |
| Montáž na stativ | yes |
| Pouzdro/kufřík/taška v sadě | pouzdro |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Binokulární dalekohledy, Dalekohledy vhodné pro turistiku |
|---|---|
| EAN: | 4007922039800 |
| Vhodný pro turistiku: | Ano |
Binokulární dalekohled Levenhuk Nitro ED 10x42 Code2:
Binokulární dalekohled Bresser Hunter 20x50 Code2:
Binokulární dalekohledy Levenhuk LabZZ B2 Flamingo Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Heritage BASE 12x45 Code2:
Binokulární dalekohled se zaměřovačem Levenhuk Camo 10x42 Rind Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Travel 10x40 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 12x50 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Discovery Field 12x50 Code2:
Binokulární dalekohled Bresser Spezial Astro SF 15x70 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Travel 8x40 Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Vegas ED 10x42 Code2:
Divadelní kukátko Levenhuk Broadway 325B Červený Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Travel 10x25 Code2:
Binokulární dalekohled Bresser Spezial Astro 20x80 bez stativu Code2:
Binokulární dalekohled Levenhuk Travel 7x50 Code2:
Binokulární dalekohled se zaměřovačem Levenhuk Army 12x50 Code2:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
