Krbová kamna BLIST B MAX 1, 9 kW, antracit + Hodnotný dárek ke zboží + Poradenská služba specialista na telefonu
Kód: EKO-011041Související produkty
Detailní popis produktu
Proč krbová kamna Blist B MAX 1 - černá?
Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
Jaké jsou přednosti krbových kamen Blist B MAX 1 - černá?
- Kvalitní materiál
- Nízká pořizovací cena
- Regulační klapka
- ...
Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!
Poradíme vám zdarma – stačí nám říct velikost místnosti, typ vytápění a váš rozpočet.
Vybereme kamna přesně na míru vašemu domu. Poradíme s výkonem, typem paliva i designem, aby kamna sloužila spolehlivě dlouhé roky.
Produktový list : Produktový list
Energetický štítek : Energetický štítek
Návod k použití : Návod k použití
Prohlášení o vlastnostech : Prohlášení o vlastnostech
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8606005031982 |
| Jmenovitý výkon: | 9 kW |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Barva: | Černá |
| Délka polen: | 45 cm |
| Dostupnost: | Dodání do 16-18 týdnů |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 12 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4,5 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 605x695x425 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 525x270x300 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Spotřeba paliva: | 2,53 kg/hod. |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 81,1 % |
| Váha: | 75 kg |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Popelník: | Ano |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Váha: | 75 kg |
| Barva: | Černá |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Dostupnost: | Dodání do 16-18 týdnů |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 45 cm |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Účinnost kamen: | 81,1 % |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 9 kW |
| Spotřeba paliva: | 2,53 kg/hod. |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 605x695x425 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 525x270x300 mm |
| Regulovatelný výkon maximální: | 12 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4,5 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
