BLIST krbová kamna Berna Lux - krémová
Kód: EKO-011021Související produkty
Detailní popis produktu
Energetický štítek Ekonomik LUX N : Energetický štítek Ekonomik LUX N
Návod na krbová kamna BLIST - horkovzdušná : Návod na krbová kamna BLIST - horkovzdušná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8606005032132 |
| Jmenovitý výkon: | 5-7 kW |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Váha: | 48 kg |
| Barva: | krémová |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Dostupnost: | Dodání do 16-18 týdnů |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 30 cm |
| Odvod spalin: | zadní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Účinnost kamen: | 62 % |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 5-7 kW |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 400x900x360 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 290x250x360 mm |
| Regulovatelný výkon maximální: | 7,8 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 3 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
