Krbová kamna BLIST BRM s troubou, 12 kW, krémová
Kód: EKO-011049Související produkty
Detailní popis produktu
Návod na krbová kamna BLIST - horkovzdušná : Návod na krbová kamna BLIST - horkovzdušná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8606005031135 |
| Jmenovitý výkon: | 12 kW |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Barva: | krémová |
| Délka polen: | 40 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Pečící trouba: | Ano |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Přikládání: | přední |
| Regulovatelný výkon maximální: | 15,6 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 6 kW |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 580x1060x560 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 445x440x340 mm |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 68 % |
| Váha: | 122 kg |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Popelník: | Ano |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Váha: | 122 kg |
| Barva: | krémová |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Materiál: | Ocelový plech |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 40 cm |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Pečící trouba: | Ano |
| Účinnost kamen: | 68 % |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 12 kW |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 580x1060x560 mm |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 445x440x340 mm |
| Regulovatelný výkon maximální: | 15,6 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 6 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
