Krbová kamna BLIST MILANO E s výměníkem a troubou, 23 kW, krémová
Kód: EKO-011067Související produkty
Detailní popis produktu
Energetický štítek Milano E : Energetický štítek Milano E
Návod na krbová kamna BLIST - teplovodní : Návod na krbová kamna BLIST - teplovodní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna s výměníkem |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8606005031531 |
| Jmenovitý výkon: | 23 kW |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Barva: | krémová |
| Délka polen: | 40 cm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | ocel |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Přikládání: | přední |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 580x1060x560 mm |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Typ skla: | rovné |
| Váha: | 134 kg |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Maximální provozní tlak: | 2,5 Bar |
| Objem výměníku: | 26 l |
| Ochlazovací smyčka: | Ne |
| Popelník: | Ano |
| Výkon do vody: | 17 kW |
| Výkon do vzduchu: | 6 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 400 m3 |
| Váha: | 134 kg |
| Barva: | krémová |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Materiál: | ocel |
| Popelník: | Ano |
| Typ skla: | rovné |
| Dostupnost: | Skladem |
| Přikládání: | přední |
| Délka polen: | 40 cm |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Výkon do vody: | 17 kW |
| Objem výměníku: | 26 l |
| Jmenovitý výkon: | 23 kW |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Výkon do vzduchu: | 6 kW |
| Ochlazovací smyčka: | Ne |
| Vytápěcí schopnost: | 400 m3 |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Rozměr kamen (Š x V x H): | 580x1060x560 mm |
| Maximální provozní tlak: | 2,5 Bar |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
